Pohlad fanusika na Nitra vs Zvolen 24 kolo

Nitra: Konrád - R. Lukas, Sedlák, Šimka, Jass, Halász, Vojta, König - Dornič, M. Štefanka, Ľ. Kolník - Valach, J. Ručkay, H. Ručkay - G. Saliji, T. Chrenko, Berzinš - Gálik, Gašpar, Vozdecký

Zvolen:
V. Hudáček - Babka, Štork, L. Čierny, Juraško, P. Frühauf, Dlouhý, Cebák - Cibuľa, F. Turek, Krayzel - J. Kopecký, Klouda, Kubenko - Paciga, Lipiansky, J. Čierny - Chovan, L. Jurík, Dubec

počet divákou:2624

Hostia zo Zvolenu hrali celý zápas zo zabezpečenej obrany.V úvode nevyužili ponúknuté presilovky ale Konrád sa musel obracať a mal aj kusok štastia(to brankar musí). V 14 tej minúte zužitkoval svoje nadmerné úsilie Štefanka,ktorý spoza bránky dal prvý gól Nitry.Bohužial pred koncom tretiny dostáva Konrád lacný gól.Na 2:1 pre NR dával najlepší hráč zápasu Gálik.Další gól padol opať s presilovej hry strelcom bol Krayzel 2:2.Prvý krát v zápase viedli hráči Zvolena v 47 minúte strelcom bol Jozef Čierny.Zakrátko bol stav znova vyrovnaný 3:3 Gálik.V tejto chvili sa Nitrianske tribúny začali najviac baviť.Žial napokon zapas Nitra nevyhrala par sekúnd pred koncom predlženia rozhodol Zvolenčan Dlouhý a Nitra napokon nezískala ani bod :(.