Pohlad fanúšika na Martin vs Nitra 25 kolo

Martin: Lakosil - J. Polák, Klepáč, Kolba, Vantroba, B. Majeský, I. Ďatelinka, Dvořák - L. Říha, M. Beran, Török - Podstavek, Koložváry, Važan - Džerinš, J. Mihálik, Markovič - Trokan, Mahdalík, Macho
Nitra: Konrád - T. Sedlák, R. Lukas, Jass, Šimka, Vojta, Halász - Ľ. Kolník, M. Štefanka, Dornič - Berzinš, T. Chrenko, G. Saliji - Vozdecký, Gašpar, Gálik - H. Ručkay, J. Ručkay, Valach

3300 divákov.

Tento krát sa Nitra vydala na zápas vonku pomocou 4nohého tátoša inak zvaného autobus.
Nálada v autobuse bola skvelá a to aj na štadióne kde Braňo Konrád počul Nitru aj keď bol na opačnej strane klziska a to bolo jasne vidieť,že keď sa kričalo jeho meno zdvihol lapačku aby pozdravil svojich fanúšikov.Na Vlastimila Lakosila sa kricalo uz horšie a to Vlasťo pusti gól.
Na začiatku zápasu Nitru podržal Konrád,ktorý v tomto zápase aj vynikajúco chytal.V 6tej minúte sa po prvý krát tešila Nitra keď Dornič (dnes najlepší hráč Nitry ...bodovo).V druhej tretine Torok vyrovnal na 1:1.Viac vylúčených hráčov a to aj trest za neskoré nastupovanie hráčov Nitry na lad za čo dostala 2 minúty za nešportové správanie vyústilo k tomu,že Martin využil početnú výhodu o dvoch hráčov a to Nitre riadne podlomilo kolená 2:1.Veľmi zaujímavou minútou bola 46 minúta kedy padli dva góly po jednom na každej strane Macho 3:2 Dornič.Nakoniec však Nitra prehrala a podla mňa si to za predvedenú hru nezaslúžila.Žiaľ viac vylúčení a menej kvalitné pískanie jej ubralo vietor s plachiet.A nervózny koniec už len potrhlo to,že Lukas dostal 5+ dokonca.